INTERNATIONAL [ EN ] [ РУС ]

HAKKIMIZDA

Firmamızın kurucusu ve Yönetim kurulu başkanımız Dr. Yılmaz Karakaş ve ekibinin 2007 yılından beri devam eden Ar-Ge faaliyetleri sürecinde, firmamız 2015 yılında AR-Ge faaliyetlerimizin sonucu olarak kurulmuştur. AR-GE faaliyetini tamamladığımız Ferroalyaj üretimi konusunda, tesisleşme yoluna gidilmiştir. Sanayileşme yolunda, "yoğunlaştırılmış tasarım" (Compact Design) niteliğinde tesis planlaması yaparak tesis kurulumumuzu 2018 yılında tamamlamış bulunmaktayız.

Misyonumuz

Yüksek teknoloji kullanarak, optimize edilmiş işletme prensipleri oluşturarak, olağan maliyetlerde ama yüksek kalitede ürün elde etmektir.

Vizyonumuz

Mevcut yeraltı ve yerüstü zenginliklerini ülkemizde katma değeri yüksek ürünler haline dönüştürecek, ithalat bağımlılığımızı yok edici çalışmalar ile ihracata yönelik AR-GE çalışmalarına devam etmek en önemli vizyonumuzdur. Verimli, sürdürülebilir, karlı işletmeler haline dönüşebilecek yatırımlar planlamak ve gerçekleştirmek, vizyonumuz sonucunda oluşan misyonumuzdur.

Sosyal Sorumluluk

Daha yeşil bir çevre için Isıl proseslerde yüksek verimli doğal yakıt kullanımını destekliyoruz. Yüksek teknoloji kullanarak daha az yakıt tüketiyoruz. Proje çalışmalarımızda fosil yakıtla çalışan makinaları tercih etmiyoruz.

Her Ar-Ge çalışmamız sonucu ortaya çıkardığımız teknolojik makinalara, çalışanlarımızın çocuklarının ismini veriyoruz. Başarıya anlam yüklüyoruz. Ekip olarak tasarladığımız her makinayı, prosesi çocuklarımızla eşdeğer görmeye çalışıyoruz.

%100'e varan oranda geri dönüşüm
ileri mühendislik ile enerji tasarrufu
yeni nesil verimli üretim
yüksek kapasite üretim teknolojisi